Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Zümra Sultan Konağı zümra sultan konaklama yatak odası kilimler antik yatakzümra otel küçük oturma odası koyu renkli mobilyazümra sultan konaklama yatak odası kilimler antik yatakzümra otel küçük oturma odası koyu renkli mobilyazümra otel konak beyaz oda beyaz yataklı büyük aynaZümra konaklama kırmızı oda kırmızı yatak odasıZümra altınoluk konak sarı ışıklandırmalı oturma odasıgeniş oturma odası 2 katlı dekorasyonlu zümra konakaltınoluk zümra restoran ve konak görünümüAltınoluk konak zümra yemek odası antik oda  tabloaltınoluk konak zümra kırmızı oda kırmızı parke beyaz perdeleraçık hava restoran yemek tahta masalı zümra sultan

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Köyü

Statü

Butik Otel

Kapasite

7 Oda 14 Yatak

Zümra Sultan Konağı

Kazdağları’na yakın bir coğrafyada yaz tatili yapıp senenin yorgunluğunu kaliteli mekanlarda atmak isteyen tatilciler Zümra Sultan Konağı’nı tercih edebilirler. 7 odalı ve 14 yatak kapasiteli bu konak, tarihi özellikleri ve estetik yapısı ile de öne çıkmaktadır. 200 yıllık bu konak zaman içinde restore edilerek tarihi özelliklerini korumuştur.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelHeramis Tatil Köyü
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Zümra Sultan Konağı tarihi bir yapıdır ve Osmanlı ihtişamı bu tesislerde görülebilir. Odalarındaki zarafetin otantik eşyalar ile sağlandığı fark edilirken, klima, banyo, televizyon gibi imkanlar da her bir odada sunulmaktadır. Odalardan körfez manzarası da izlenebilir.

Aktiviteler

Otel Kazdağları’na fazlası ile yakındır ve bu nedenle de tertemiz, bol oksijen içeren atmosferden her turist yararlanabilir. Çevre yürüyüşleri, doğa gezileri, plajda güneşlenme, denizde yüzme, antik kent ziyaretleri, Hasanboğuldu Şelalesi turları ve daha pek çok aktivite seçeneğini burada değerlendirmek mümkündür.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Konakta 2 ayrı restoran bulunur. Tarihi yapının içindeki ilgi çekici masa ve sandalyeler üzerinde yöresel lezzetler tadılabilir. Bununla beraber farklı mekanlarda da deniz ürünleri ve sebze yemekleri başta olmak üzere çeşitli seçenekler denenebilir.

Konum ve Ulaşım

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk’ta bulunan konak, Papazlık mevkiinde yer alır. Kazdağlarına olan konumundan dolayı da tercih edilen bu tesise ulaşım da oldukça kolaydır. Son derece bilinen ünlü bir yer olduğu için merkezden otele rahatlıkla gidilebilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Zümra Sultan Konağı hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?