Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Üçem Hotel Golden Sea Üçem Hotel Golden Sea Altınoluk Otel YatakÜçem Hotel Golden Sea Altınoluk RestaurantÜçem Otel Altınoluk Plajı

Bölge

Altınoluk

Mevki

İskele

Statü

Otel

Kapasite

Üçem Hotel Golden Sea

Altınoluk doğa güzellikleri ve tarihi yapısı itibari ile oldukça ilgi çeken ve beğeni gören bölgelerimizden biridir. Doğal güzelliklerinin ve tarihi yapısının yanı sıra Dünya’da Alp Dağları’ndan sonra en yüksek oksijen oranının görüldüğü yer olması nedeni ile ayır bir özelliğe sahiptir.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Üçem Hotel Golden Sea – Doğa ve Deniz Manzaralı Odalar

Üçem Hotel Golden Sea otelinde isteğe bağlı olarak deniz manzaralı ya da dağ manzaralı odalar yer almaktadır. Çift kişilik odalar, 3 kişilik odalar ve 1 Double 1 Single odalar da mevcuttur. Odalarda yer alan klima yaz aylarında sizi sıcaktan korumakta ve rahat nefes almanızı sağlamaktadır. Deniz manzaralı odalarda ya da dağ manzaralı odalarda fark etmeksizin LCD TV, Telefon, uygun, internet, tuvalet, banyo, saç kurutma makineleri gibi birçok özellik yer almaktadır.

Tatiliniz İçin Üçem Hotel Golden Sea Otel

Misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Üçem Hotel Golden Sea oldukça güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmaktadırlar. Güzel bir tatil için Altınoluk iyi seçenek olarak karşınızda duruyor. Doğal güzellikleri ve oksijenin en fazla olması nedeni ile size unutulmaz tatil yaşatacak olan Üçem Hotel Golden Sea ile sizde kaliteli bir tatil planlaması yapabilirsiniz. Merkezin içinde olması ve denize yakın olması nedeni ile otel sizlere keyfili bir tatil sunuyor. Dilerseniz, tek kişilik odalarda kalabilir, dilerseniz de çift kişilik doğa ya da deniz manzaralı odalarda kalabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Üçem Hotel Golden Sea hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?