Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Sevinç Apart altınluk sevinç otel kırmızı koltuklu oturma odasısevinç otel yatak odası siyahk oltuklar desenli yataksevinç oturma odası koyu mobilyalar beyaz perdeler apart altınoluksevinç otel yatak odası siyahk oltuklar desenli yataksevinç mutfa dolap yemek masası demir apartSevinç çardaklı bahçesi yeşillikler doğasevinç apart otel teras yemek masası plastiksevinç apart bahçe fıskiyeli bitkileraltınoluk seviç banyo klozet lavabo ve duşa kabin

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Apart

Kapasite

6 Oda 18 Yatak

Sevinç Apart

Yaz tatillerini ya da yılın belli zamanlarını sakinlik içinde, doğa ile baş başa geçirmek isteyen herkes Balıkesir’in Edremit ilçesindeki Altınoluk beldesine gelebilmektedir. Rahat ve konforlu odalarda, kaliteli hizmet ve servis olanaklarından faydalanarak konaklamak isteyen tatilciler ise Sevinç Apart’ı tercih etmektedir. Altınoluk Sevinç Apart 6 ayrı odası ile tatilcileri ağırlamaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Her bir odada yatak odaları, oturma odaları ve Amerikan mutfak bulunmakta iken klima ve televizyon imkanları da yine burada yer alır. Sürekli akan sıcak su ile rahatlamak mümkündür. Odadaki her bir detay ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştür.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Altınoluk Sevinç Apart bünyesinde lezzetli kahvaltı seçenekleri sunulmakta iken, dileyenler ise gerek dünya mutfağı, gerek ise yöresel tatlar için Altınoluk merkezdeki çeşitli restoranlara gidebilirler. Özellikle de akşam yemekleri için kıyı şeridinde yer alan restoranlarda deniz mahsulleri tüketilebilir.

Aktiviteler

Altınoluk merkezde bulunan çay bahçelerinde zaman geçirmek, akşam gezmelerine çıkıp sahili turlamak mümkündür. Gündüzleri de Kazdağları’na doğru yola çıkıp doğa turları yapılabilir. Yine doğal güzellikler ile beraber tarihi yerlere de uğranabilir. Denize girip serinlemek, plajda güneşlenip dinlenmek de yine rahatlatıcı ve huzur verici aktiviteler arasındadır.

Konumu ve Ulaşım

Tesisler Altınoluk merkeze 800 metre kadar mesafede yer almaktadır. Dileyenler merkez üzerinden kolayca otele ulaşabilirken, aynı zamanda plajlar tarafından da yürüyerek Sevinç Apart’a gelinebilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Sevinç Apart hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?