Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Safa Apart Pansiyon Altınoluk Safa Apart Pansiyon MutfakSafa Apart Pansiyon Yatak Odası

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Apart

Kapasite

6 Oda 22 Yatak

Safa Apart Pansiyon

Altınoluk tatili için kendinize uygun bir konaklama tesisi mi arıyorsunuz? Safa Apart Pansiyon, ideal bir tatil yapmak isteyen kişiler için son derece özel hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Tesis, Altınoluk Çarşı’ya yakın mesafede yer almaktadır. Bununla beraber bölgede bulunan diğer pansiyon ve otellere göre, odalarının çok daha geniş nitelikte olması, büyük ailelerin bu tesisi seçmelerinde önemli bir etken oluşturmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Safa Apart Pansiyon Otel Özellikleri

Odalarda, sıcak su hizmeti bulunmakta, aynı zamanda müşterilerin yararlanması için fön makinesi, televizyon ve klima gibi hizmetler de bulunmaktadır. Tesis gece kulüpleri ve barlara oldukça yakındır. Bu sebepten eğlenmeyi tercih eden kişiler için uygun bir konaklama tesisi olarak dikkat çekmektedir.

Altınoluk’un Merkezinde

Otel, marketlere yürüme mesafesinde olmakla beraber, apart odalarda müşterilerin kullanabilmesi için Amerikan stili mutfaklar bulunmaktadır. Apartlarda konaklayan müşteriler, bu mutfaklar aracılığı ile diledikleri yiyecekleri hazırlayabilirler. Altınoluk bölgesindeki diğer apart otellerle kıyaslandığında, fiyat ve hizmet uygunluğu açısından en çok verim alabileceğiniz pansiyonlar arasında bulunmaktadır. Burhaniye ve Sarımsaklı gibi, bölgenin en çok tercih edilen plajlarına da oldukça yakın bir bölgede bulunan pansiyon, her yıl çok sayıda müşteriyi bünyesinde ağırlamaktadır. Denize uzaklığı yaklaşık 80 metre olan pansiyon, aynı zamanda bir bahçeye de sahiptir.

Altınoluk Denizi ve Altınoluk Plajı Çok Yakında

Otelin bütün imkanlarından faydalanabileceğiniz gibi, 50 metre uzağında verilmekte olan yat turu hizmetlerinden de faydalanmaktadır. Pınarlı İda bölgeye çok yakın olmakla birlikte, pek çok kişi tatilde bu bölgeyi gezmeyi, şelaleleri görmeyi ve burada yüzmeyi tercih etmektedir.

Altınoluk’ta merkezi bir otel bulmak isteyen, oldukça geniş bir aileye sahip olan ve otel hizmetlerinden verimli şekilde yararlanmak isteyen müşteriler için son derece yararlı bir tesistir. Fiyatlar da bütçelere uygun şekilde dikkat çekmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Safa Apart Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?