Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Özdemir Apart Pansiyon Özdemir Apart Pansiyon Altınoluk PlajıÖzdemir Apart Pansiyon Yatak OdasıÖzdemir Pansiyon Oturma OdasıÖzdemir Apart BanyosuÖzdemir Apart Pansiyon Altınoluk İskelesi

Puanlama

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Apart

Kapasite

24 Oda 126 Yatak

Özdemir Apart Pansiyon

Altınoluk pansiyonlarından birisi olan Özdemir Apart Pansiyon, uygun fiyatlara sahip olması sebebi ile çokça tercih edilmektedir. Otel, kendisine ismini vermiş olan Özdemirkent bölgesinde bulunmaktadır. Odalar 1+1 ve 2+1 olarak hizmet vermekle beraber, 24 adetten oluşmaktadır. Bu odalarda üçer ya da altışar kişi olarak kalabilmeniz de mümkündür. Dairelerde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile elektronik ev aletleri ve yan ürünler de bulunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Özdemir Apart Pansiyon Odaları

Kendine has mutfağı bulunan apart odalarda her müşteri kendi yiyeceğini rahatlıkla pişirebilmektedir. Bunun yanı sıra apart içerisinde çok sayıda aktivite yapabilmeniz de mümkündür. Pansiyon, denize çok yakın olmakla beraber, kişiler dairelerinden denize yaklaşık 3 dakikalık bir süre zarfı içerisinde denize ya da plaja inmeniz de mümkündür.

Altınoluk – Kazdağları Gezileri

Bölge, Kazdağları’nın yakınlarında bulunduğundan ötürü, bu alan kolaylıkla gezilebilmektedir. Çeşitli tekne turları ya da bölge köyleri gezilebilmektedir. Bölgede yürüyüş yapabilmek de mümkündür. Bölge, Altınoluk’ta hizmet vermeye başlamış en eski yerler arasında bulunuyor. Bununla birlikte, bu pansiyonu bir ailenin işlettiği de bilinen detaylar arasında yer alıyor. Bu pansiyonda kalmayı tercih edecek kişiler, yönetimin öncelikli hizmetleri arasında hijyen olduğunun bilincindedir. Bunun yanı sıra, site 24 daireden oluşmakta, müşteriler için yeni insanlar ile tanışılacak bir sosyal ortam yaratmak amaçlanmaktadır.

Sessiz Sakin Bir Alan

Altınoluk’un merkezine nispeten uzak olması, kafa dinlemek isteyen ve şehrin görüntüsünden uzak olmak isteyen kişiler için ideal bir dinlenme tesisi olmasına imkan sağlamıştır. Bunun yanı sıra, kolay bir şekilde denize ya da plaja ulaşabilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Küçükkuyu ve Akçay bölgelerinden geliş oldukça kolaydır. Trekking yapmak isteyen kişiler için de güzel bir imkan sunan Apart pansiyondan faydalanmanız mümkündür. Fiyatlar mümkün olduğunca bütçeyi zorlamamakta, müşteriler tatilden memnun ayrılmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Özdemir Apart Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?