Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Naturland Bungalow Otel Naturland Bungalov Otel Yatak OdasıNaturland Bungalov Evleri BahçesiNaturland Bungalow Otel Oturma Odası

Puanlama

Mevki

Kavaklar Köyü

Statü

Bungalov Otel

Kapasite

4 Oda 8 Yatak

Naturland Bungalow Otel

Yakın zaman içerisinde Balıkesir’de tatil yapma planınız varsa, bu tatil planını da Edremit’te yer alan en güzel bölgelerden Altınoluk’ta yapıyorsanız, Naturland Bungalow Otel, tercih edebileceğiniz otellerden birisi olarak kabul edilebilmektedir. Otel, Kazdağları’nın hemen eteklerinde konumlandırılmış bir otantik mekan olarak adlandırılabilir. Tatilinizi tamamen doğa ve manzara ile iç içe geçirmek isteyenlerdenseniz, bu otel sizin için uygun bir tercih niteliğine sahip olabilmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelKutlu Aile Pansiyonu
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınoluk Naturland Bungalow Otel Odaları

Odalar 1+1 olmakla beraber, müşterilerinin rahatını sağlamak için ihtiyacınız olan her türlü eşya da odalarda bulunmaktadır. Klima, saç kurutma makinesi bu aletler arasında yer alırken, merkezi sistem de bazı odalarda kullanılan ısıtma biçimidir.

Altınoluk’un Sıcak İklimi

Altınoluk’ta bulunan ve çarşıya yaklaşık 15 dakika mesafede olan otel, son derece uzman personel ekibi ile çalışmaktadır. Doğa ile iç içe olduğundan ötürü, sabahları güne kuş cıvıltısı ve rüzgar sesleriyle başlamanız mümkündür. Aynı zamanda Altınoluk iklimi sebebi ile hem kışın hem de yazın tatil yapabileceğiniz bölgeler arasında bulunmaktadır.

Altınoluk’ta Yapabileceğiniz Sporlar

Otel, ormanlık bir alan üzerinde kurulmuş olduğundan yürüyüş yapmak isteyenler için ideal bir ortam oluşturduğundan bahsetmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra otel, müşterilerin piknik yapmalarını sağlamak amacı ile bir mesire alanı da kurmuştur. Burada tek başınıza ya da aileniz ile mangal yapma fırsatı bulabilir, gönül rahatlığı ile kafa dinleyebilirsiniz.

Otel Konaklama – Dahili Hizmetler

Otel restoranı, Türk mutfağı ağırlıklı yemekler yapmakla beraber, konaklamaya dahil olarak kahvaltı hizmeti de vermektedir. Bunun yanı sıra otelin gün boyunca hizmet veren restoranında genellikle ızgara yemekleri bulabilir, balık ürünleri tüketebilirsiniz. Restoran, uygun fiyatlara sahiptir. Otelin yanında bir dere bulunmakla beraber, bu dere içinde yüzmeniz ya da duş almanız da mümkündür. Bölgedeki derenin soğukluğu ise dillere destan olmuştur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Naturland Bungalow Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?