Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Nar Çiçeği Köşkü Nar Çiçeği Köşkü Altınoluk ManzarasıAltınoluk Nar Çiçeği Köşkü BahçesiAltınoluk Nar Çiçeği Köşk Odası

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Köyü

Statü

Otel

Kapasite

7 Oda 20 Yatak

Nar Çiçeği Köşkü

Ülkemiz de çok kaliteli oteller bulmak mümkündür. Bu otellerden biri de Nar Çiçeği Köşkü otelidir. Nar Çiçeği Köşkü oteli Balıkesir, Edremit, Narlı Köyü’nde bulunmaktadır. Oksijen cenneti, Narlı köyünde arkası çam ormanları, önü ise Ege Denizi ne bakan mükemmel bir köşktür. Kaliteli hizmetleriyle tercih edilmesi gereken bu otel güzel bahçesi ve muhteşem terasıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Kendi internet sitesi bulunan bu otel hakkında çok daha detaylı bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkçam Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Narçiçeği Köşkü Otel Konforu

Otel ücreti karşılığında konaklama, yeme ve içme ihtiyaçlarımızı karşılayabildiğimiz bir yerdir. Oteller günümüzde birçok amaçla kullanılmaktadır hem iş amaçlı, hem tatil amaçlı gidilen yerlerdir. Ülkemizde ve dünyada yüzlerce otel vardır. Her şehirde birkaç tane otel bulmak mümkündür. Oteller kalitelerine uygun olarak yıldız statüsü alırlar. Küçük ve düşük kalitede olan oteller bir yıldız, kalitesi ve büyüklüğü arttıkça yıldız sayısı beşe kadar yükselen binalardır. Her kişi kendine uygun fiyatlarda otel tercihi yapmaktadır. Kalitesine ve sunduğu hizmetlere bakarak otel seçimi yapılmaktadır.

Altınoluk Turistik Belgeli Oteller

Oteller turistik belgeli ve turistik belgesiz oteller olarak ikiye ayrılırlar. Turistik belgeli oteller genelde yaz aylarında ya da sıcak ülkelerde tatil amaçlı gidilen otellerdir. Tatil planı yapan kişiler bu otellerden erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlara güzel tatil yapma imkanı bulabilirler. İnternet üzerinden birçok sitede otel rezervasyonu yaptırabilecekleri siteler bulunmaktadır. Bu sitelerde bütçelerine uygun oteller bulabilirler. Aynı zamanda tercih ettikleri otelin tüm bilgilerine ve verdiği hizmetlere bakabilir kolayca bilgi alabilirler. Siteler oteller hakkında çok detaylı bilgiler sunmaktadırlar.

Bu sayfada yer alan bilgiler Nar Çiçeği Köşkü hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?