Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Manastır Mola Butik Otel manastır mola otopark giriş doğa içiManastır mola çardaklı bahçesi tabiat doğamanastır büfe otel kafeterya altınoluk yemekaçık hava restoran Manastır mola altınoluk yeşi ağaç bitkilerçardaklı bahçe sandalye çimenler manastır butik otelaçık hava restoran Manastır mola altınoluk yeşi ağaç bitkiler

Bölge

Altınoluk

Mevki

Avcılar

Statü

Butik Otel

Kapasite

10 Oda 24 Yatak

Manastır Mola Butik Otel

Dinlenme ve eğlenme amaçlı gezilerde uğrak bir nokta olan Altınoluk, farklı tipte mekanları ve tertemiz havası ile konuklarını karşılamaktadır. Şehir merkezinin ayrı, çevre bölgelerin ayrı güzellikte olduğu bu şirin beldede 10 odalı ve 24 yatak kapasiteli Manastır Mola Butik Otel de fark yaratmaktadır. Edremit Körfezinin eşsiz güzelliğinden istifade etmek için tatil fırsatları değerlendirilebilirken, bu adreste konaklama imkanı da muhakkak denenmelidir.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Odalarında klima, televizyon, duş, tuvalet gibi imkanlar bulunan Manastır Mola Butik Otel tesis yapısı ve farklı özellikleri ile de dikkat çeker. Konforlu yatakları ve rahat koltukları ile tatili ziyaretçilere hissettirmektedir.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Altınoluk’ta deniz mahsulleri daha sık tüketilirken öğlen yemeklerinde ya da akşam yemeklerinde olsun çeşitli deniz ürünleri denenebilir. Kahvaltılar daha otantik ve yöresel tatlar ile doludur. Taze ve organik beslenmeye dikkat edilir.

Aktiviteler

Otelin denize olan yakın mesafesinden dolayı turistler oldukça eğlenceli anlar geçirebilirken, sıcak havalarda plajda güneşlenip denizde serinlemek oldukça hoş olacaktır. Bununla beraber Kazdağları’na olan yakın konumdan dolayı da doğa turları ve dağ gezileri yapılabilir.

Konumu ve Ulaşımı

Manastır Mola Butik Otel konukları otele ulaşma konusunda hiçbir sorun yaşamazlar. Otel konumu oldukça merkezi iken, Kavaklar bölgesinde bulunan bu tesislere taksiler de gitmektedir. Dileyen herkes keyifli bir tatil için Edremit Körfezini tercih edebilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Manastır Mola Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?