Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kutlu Aile Pansiyonu Kutlu Aile Pansiyonu Yatak OdasıKutlu Aile Pansiyon OdasıAltınoluk Kutlu Otel Bahçesi

Puanlama

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

24 Oda 60 Yatak

Kutlu Aile Pansiyonu

Balıkesir’de yer alan ve Altınoluk bölgesinde hizmet veren pansiyonlardan birisi olan Kutlu Aile Pansiyonu, uzun yıllardır bölgede aktif olarak varlığını sürdüren yerler arasında yer almaktadır. İsminden de rahatlıkla anlaşılabileceği üzere, bu pansiyonda Altınoluk’ta tatil yapmayı tercih eden kişiler kalmaktadır. Pansiyonun müşterilerinin birçoğunu aileler oluşturmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınoluk Otelleri Arasında Favori!

Kutlu Aile Pansiyonu, vermiş olduğu hizmet ile pek çok müşterinin favori otelleri arasında yer almaktadır. Her şeyden önce bir aile tarafından yönetilmesi ve apart usulü bir sistem ile kullanılıyor olması, tercih edilebilirlik oranını ciddi şekilde artıran unsurlardan birisi olarak açıklanabilmektedir.

Kutlu Aile Pansiyonu Otel İmkanları

Odalarda 7 gün 24 saat sıcak su bulabilir, kendinize ait mutfak ve lavabolardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, otel içerisinde kablosuz ağ yardımı ile internet erişimi istiyorsanız, otelin müşterilerine sağlamış olduğu hizmetlerden bir tanesi de Wireless desteği olarak açıklanabilmektedir. Odalar 2,3 ve 4 kişilik gruplara bölünmüş şekilde hizmet sunmaktadır. Hijyen, otel yönetici ve personellerinin önemsemiş olduğu konuların başında gelmektedir. Pek çok kişi de bu hizmeti beğenmiş olduğundan, konakladıkları yeri Kutlu Aile Pansiyonu olarak tercih etmektedir.

Kutlu Aile Pansiyonu Otel Odaları

9 kişiden oluşan 3 apart dairesi, 7 kişiden oluşan 1 apart, 4 kişiye hizmet veren 5 odası ve 3 er kişi için hizmet veren 6 odası ile birlikte, müşterilerin karşısına çıkmakta olan Kutlu Aile Pansiyonunda pek çok hizmetten yararlanmanız da mümkündür.

Otel Gezi İmkanı

Bölge Kazdağları’na oldukça yakındır. Bu sebepten otelden çıkıp yürüme mesafesinde olan tarihi alanları gezebilir, Kazdağı’nın eteklerinde bulunan köyleri gezme ve doğal ürünler elde etme imkanından da gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Pansiyon denize yaklaşık 50 metre kadar uzakta olmakla birlikte, şehrin merkezine de son derece yakındır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kutlu Aile Pansiyonu hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?