Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kervan Tatil Köyü Altınoluk tatil kervan iskelesi şemsiyeler deniz maviAltınoluk kervan tatil çimenlik ağaçlık alan kulübelerKervan tatil köyü bahçesi tahta kulübelerahşap tasarımlı aile odası yatak televizyon klimaKervan ağaçlık alan taş düzenli yol siyah sandalyeAltınoluk kervan köyü kafe ve plaj şezlonk masalarkervan altınoluk düğün salonu girişi 4 büyük silindirAltınoluk köy kervanı yuvarlak ve düz masalar büyük höparlörlerTatil köyü kervan büyük düğün salonu mor sandalyeler evlilikKervan damat ve gelin oturma yeri düğün salonu

Puanlama

Mevki

Narlı

Statü

Tatil Köyü

Kapasite

50 Oda 125 Yatak

Telefon

(266) 398 15 50

Adres

Narlı Mahallesi İskele Sokak No: 352, 10870 Edremit / Balıkesir

İnternet Sitesi

kervantatilkoyu.com
TATİLİNİZİ KESİNLEŞTİRİN

Kervan Tatil Köyü

Altınoluk’ta yaz tatili yapmak isteyen herkes için en güzel oteller değerlendirilebilir. Bu noktada en kaliteli hizmetlerin sunulduğu bir tesis olarak Kervan Tatil Köyü dikkat çekerken, bungalov evleri ve tesis imkanları ile her konuğun memnun kalacağı bir konaklama fırsatı ortaya konur. Altınoluk merkezde yer alan bu tatil köyü cazip fiyatları ve birbirinden güzel imkanları ile ziyaretçilerin ilgisini çeker. 15 yıllık geçmişi ile hizmet konusunda bir marka olan Kervan tatil Köyü diğer özellikleri ile de göz doldurur.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelSevinç Apart
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Kervan Otel Oda Özellikleri

Ziyaretçilerin kendini tamamen özgür hissedecekleri, otel odası standartlarından ziyade çok daha ferah ortamların sağlandığı bungalov evler herkesin kullanımına açıktır. 40 adet bungalov ev konuklarını beklerken, her evde çift kişilik yatak ile tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra banyo, tuvalet, dolaplar, televizyon, ayna, şifonyer ve klima da konukların kullanımına sunulmuştur.

Hijyenik Altınoluk Oteli

Öte yandan bungalov evlerin ısı yalıtımları yapıldığı için oda içindeki ısı kaybolmaz ve ani sıcaklık değişimleri görülmez. Haşere ve böcek ilaçlamaları da yapılı olan tesiste hijyenik şartlarda konaklamalar sağlanır. Zeytin ağaçlarının içinde, muhteşem bir atmosferin altında tatil yapılabilir.

Dileyen aileler için 3 ya da 4 yataklı odalar kullanıma sunulurken, balayı çiftlerine ise özel döşenmiş, çift kişilik yatağa sahip, deniz manzarası olan bungalov evler tahsis edilir.

Kervan Tatil Köyü Aktiviteleri

Kervan Tatil Köyü bünyesinde özel bir plaj bulunur. Altınoluk oldukça hoş ve güzel bir kumsala sahipken, tertemiz denize bu plajdan girilebilir. Otele ait iskele denize girerken kullanılabilir. Kısacası deniz ile ilgili her türlü uygun ortam burada ortaya konmuştur.

Kazdağları’nın bu bölgede olması ve Altınoluk’a da yakınlığı nedeni ile her bir konuk gezilere çıkarak bu dağlara doğa turu gerçekleştirebilir. Bununla beraber tertemiz havası ve bol oksijenli atmosferi ile doğa sporları ve aktiviteleri için de uygun şartlar vardır.

Ek olarak sadece doğal güzellik bakımından değil, tarihi öneme sahip yerlerin olmasından dolayı da turlar düzenlenebilir. Tarihteki ilk güzellik yarışmasının yapıldığı yer olan Kazdağları bu konuda oldukça ilgi görürken, Sarıkız efsanesi ve diğer mitolojik destanlar bu konuda öne çıkar.

Altınoluk Kervan Otel’de Yeme İçme Nasıldır?

Kervan Tatil Köyü öğünleri son derce doyurucu ve bir o kadar da zengindir. Sabah kahvaltısında organik gıdalar ile beslenmek mümkün iken öğlen yemeğinde lezzetli seçenekler, akşamüzeri aperatifler ile 5 çayı sunumu yapılmaktadır. Akşam yemeği için gerek otelde, gerek Altınoluk merkezde harika deniz ürünleri tüketilebilir.

Kervan Otel Konumu ve Ulaşım

Otel Küçükkuyu Yolu üzerinde, 5. kilometrede yer almaktadır. Bu nedenle de ulaşım konusunda da zorluk yaşanmaz.

İstanbul’dan gelecek olan konuklar Bursa ve Balıkesir üzerinden buraya gelebilirken, Tekirdağ – Çanakkale yolu da tercih edilebilir.

Kervan Otel Kampanyaları

0-6 yaş çocukların ücretsiz olarak konakladığı otelde, 7 – 12 yaş çocuklar da yarı yarıya indirimle kalabilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kervan Tatil Köyü hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?