İzmir’den Altınoluk 223 km ve 3 saat civarı sürüyor. İzmir’den Altınoluk gitmek için Aliağa, Dikili, Ayvalık, Edremit ve Akçay’dan geçeceksiniz.

İzmir’den Altınoluk’a Nasıl Gidilir?

Öncelikle İzmir’den Altınoluk’a doğru gideceğiniz yolun 53 kilometre sonrasında Aliağa’ya ulaşırsınız. Aliağa’dan 52 kilometre daha giderseniz, İzmir’in Dikili bölgesine varırsınız. Dikili’den 53 kilometre sonra Ayvalık’ta olursunuz. 40 kilometre sonra Edremit’te, 8 kilometre sonra da Akçay’a varmış olursunuz. Akçay’a vardıktan 17 kilometre sonra Altınoluk’a ulaşabilirsiniz.

İzmir – Aliağa – Dikili – Ayvalık – Edremit – Akçay – Altınoluk

İzmir’den Altınoluk’a gidiş mesafesi yaklaşık olarak 223 kilometre kadar sürmektedir. Herhangi bir araçla gidiyorsanız süre bakımından tahmini olarak 3 buçuk saat kadar sürmesi muhtemeldir. İzmir Havalimanından Altınoluk’a gitmek istiyorsanız da; otobüs toplu taşıma aracını, taksiyi veya özel araçları tercih edebilirsiniz. Tren yolculuğu yapanların tren garından otogara gidip oradan da Altınoluk minibüslerine binmeleri gerekmektedir. Otobüs yolcularının İzmir’den Altınoluk’a tahmini varış süresi, yaklaşık olarak 4 saattir.

Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Haber » Altınoluk Aktiviteler

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?