Altınoluk’a gitmek istiyorsanız, Bandırma üzerinden Altınoluk’a gidebilirsiniz. Duruma göre yolunuzu kısaltmış ve farklı bir rota görmüş olabilirsiniz.

İstanbul Bandırma Üzerinden Altınoluk Nasıl Gidilir?

Tatil ya da iş amaçlı olarak İstanbul’dan Altınoluk’a gitmeniz gerekebilir. Bunun için değişik güzergâhlardan gidebilirsiniz. İstanbul’dan Altınoluk’a Bandırma üzerinden gidebilirsiniz.

İstanbul’dan yola çıktığını bir 1 saat 45 dakika sonra Bandırma feribotlarına ulaşabilirsiniz. Bandırma feribotları ile karşıya geçerek yolculuğa devam edebilir ve Susurluk üzerinden Balıkesir’e geçebilirsiniz.

Susurluk’tan Altınoluk’a

Susurluk ile Balıkesir arası yaklaşık olarak yarım saattir. Balıkesir’den Edremit arası ise 90 kilometre olup yaklaşık 1 saatlik bir süre gerektirir. Edremit’ten sonra ise Altınoluk’a gitmek için 17 kilometrelik yol gidilmesi gerekiyor. Bu istikameti tamamladığınızda Altınoluk’a varmış olacaksınız. Yolculuk boyunca isteğinize göre tatil mekânlarına ve dinlenme merkezlerine uğrayarak yolculuğunuzu eğlenceli hale getirmeniz ve daha keyifli bir yolculuk yaşamanız mümkündür.

Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Haber » Altınoluk Aktiviteler

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?