Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
İnciler Otel Kapalı Klozet Duşa kabin Hotel İncilerKafeterya deniz manzarası ağaçlarİnciler restorant akşam yemeğiİnciler Konaklama koridoru asansörüİnciler Kafeterya Manzara yakın çekimİki kişilik Klimalı geniş odaHotel İnciler yatak odası plazma tv gündüzÇift yatağı yatak odası klimalıBekleme odası genel LobiAynalı lavabo ve klozet İnciler OtelAltınoluk manzara deniz İncilerAltınoluk inciler pansiyon geceAile yemek masası Otel İnciler

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Otel

Kapasite

16 Oda 38 Yatak

İnciler Otel

Yeşili ve doğayı sevenlerin yeni gözde mekânlarından biri olan Edremit-Altınoluk da unutulmaz ve güzel bir tatil geçirmek isterseniz, İnciler otel size birçok seçeneği ile kaliteli en uygun tatili sunmaktadır. Doğası ile ünlü altınoluk da konforlu bir tatil sunan İnciler Otel rahat ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelHotel Hugo
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Her Odasında Tüm Detaylar Düşünülmüş

Her odasından konaklama anında ihtiyaç duyulan birçok detay düşünülerek odalarda bulunmaktadır. Klimasından, mini buzdolabına kadar birçok detay ile konforlu ve güzel bir tatil sizleri bekliyor. Merkeze yakın olan İnciler Otel altınoluk merkezde bulunması nedeni ile market, bakkal ve fırın gibi birçok ihtiyacınızı giderecek yerlere yakındır. Ulaşımı kolay olan İnciler Otel’e altınoluk merkeze gelmeniz halinde kolayca ulaşabilirsiniz.
İnciler otelin en belirgin ve dikkat çeken özellikleri ise merkezde olmasının yanı sıra tüm ihtiyaç duyulacak detayların düşünülerek müşterilerinin hizmetine sunmasındadır. Bu kapsamda İnciler Otel de internet, televizyon, ek yatak talebi, uyandırma servisi ve daha birçok detay ile güzel bir tatilin kapılarını aralıyor. Doğası ve yeşili ile ünlü altınoluk da sizde kaliteli bir tatil geçirmek isterseniz, İnciler Otel imkânları ve hizmetlerinden yararlanarak oksijen cenneti bölgede unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Araç kiralayarak altınoluk da gezilecek doğa harikası yerleri gezebilir ya da otelin konforundan yararlanarak Altınoluk denizi ve merkezinde sakin ve kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler İnciler Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?