Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
İda Beyaz Konak Butik Otel yatak odası sarı koltuk altınoluk idayatak odası oturma koltukları ida altınoluksabah kahvaltısı ida butik otelde doğa manzaralıida butik otel oturma odası büyük camlıida beyaz konak desenli beyaz yatak odası manzaralıgece vakit ışıklandırmalı ida beyaz butik otel

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

8 Oda 18 Yatak

İda Beyaz Konak Butik Otel

Her sene binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Edremit Körfezi, en çok da kaliteli mekanları ve rahat odalara sahip otelleri ile dikkat çekmektedir. İda Beyaz Konak Butik Otel de Altınoluk yamaçlarında yer alan eşsiz güzellikte bir tesis olarak öne çıkar. 8 odaya sahip olan bu otelde 30 kişiye kadar ziyaretçi kalabilmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelGrand Alver Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Deniz ve dağ manzaralarına sahip olan odaları ile farklı seçenekler sunan İda Beyaz Konak Butik Otel, tertemiz ve hijyenik özellikleri ile dikkatlerden kaçmaz. Her odada banyo, televizyon bulunmakta, günün her saati de sıcak su imkanı bulunmaktadır.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Lezzetin ve doğallığın ön plana çıktığı bu otelde, köylerden getirtilen organik yumurta, yoğurt, süt ve peynir gibi seçenekler ile kahvaltı servisi yapılmaktadır. Bununla beraber diğer öğünlerde de farklı lezzetleri denemek mümkündür.

Aktiviteler

İda Beyaz Konak Butik Otel’de konaklayan misafirler için Kazdağları gezileri yapmak, kanyon turlarına katılmak mümkündür. Özellikle de Hasanboğuldu Şelalesi buranın çekim merkezlerindendir.

Konum ve Ulaşım

Konum olarak Altınoluk’ta yamaçlarda kalan ve doğa ile iç içe olan bu otele ulaşım da sıkıntı değildir. Otele gelen yollar son derece düzenli ve çevre düzenlemeleri de oldukça otantiktir. Altınoluk merkezden İda Beyaz Konak Butik Otel’e varış uzun sürmemekle beraber, toplu taşıma araçlarından ya da taksilerden de faydalanmak mümkün olur.

Bu sayfada yer alan bilgiler İda Beyaz Konak Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?