Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Hotel Mare & Monte monte mare hotel sahil ve bahçe birleşimMonte Hotel dış restoran dar görünüm bahçeMare Hotel yatak odası turuncu yatakhotel monte dış restoran bahçe Hotel Monte & Mare pembe çiçekli bahçeHotel mare monte bahçesi eski tekerlek

Puanlama

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Otel

Kapasite

23 Oda 50 Yatak

Hotel Mare & Monte

Hotel Mare & Monte denize 0 metrede bulunup sahilin dibinde konumlanmıştır. Bu deniz ile dağın birleştiği oksijen çadırı Hotelimizde aynı anda denizin mükemmel manzarası ile keyif yapacak ve aynı anda Hotel`in bahçesindeki bitkilerin ihtişamıyla tatilinizin keyfi üst seviyelere çıkacak.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelEren Hotel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Hotel Mare & Monte`de toplam 23 adet oda bulunmaktadır. Odaları en az 2`şer kişilik olup 3`er, 4`er kişilik odalarda bulunmaktadır. Odaların hepsi kaloriferlidir. Her odada 7/24 sıcak su desteği bulunmaktadır. Klima ve LED TV ile odanızda serinliğin keyfini sürerken LED TV ile film ve dizi keyfini süreceksiniz. Sürekli açık sınırsız Wifi hizmetimiz ile ister internet üzerinden film ve dizi keyfini çıkarın ister sınırsız müzik dinleme olanağına erişin isterseniz de internette gezintiye çıkın.

Restoranımız ve Yemekler

Hotelde toplam 50 kişi kapasitesi ile iç ve dış restoranımız bulunmaktadır. İster denizin muhteşem esintisi eşliğinde ister kapalı ortamda sessiz bir şekilde akşam yemeğinizin tadını çıkarın. Kapalı ve açık bar ile gece eğlencenizi sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Çevre Aktiviteleri

Hotelin etrafında her türlü kara ve deniz spor faaliyetleri yapılmaktadır. Dilerseniz bu faaliyetlere sizde katılabilirsiniz. Hotel`imiz tarafından ara ara düzenlenen çeşitli gezilerle de tatilinizin keyfini kültürel zenginliklerle de pekiştirebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Hotel Mare & Monte hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?