Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Heramis Tatil Köyü yatak heramis oda tatil altınoluk köytürk hamamı altınoluk heramis köyüsiyah yatak odası Heramis otelsahil deniz heramis plajı tatil köyümasaj salonu kırmızı beyaz tatil heramiskızmış kömür tahta oda sauna heramis kaplıcakırmızı koltuklu mutfak yemek masası küçük halılarHeramis köyü tekneler deniz tur dağlarHeramis Kaplıca Giriş renkli desenlerHeramis devremülk termal havuz kaplıca büyükHeram Tatil Köyü gündüz açık havuz manzaraçamaşır makinesi lavabo beyaz kapı tatil köyübuharlı heramis odası tatil köyü tek renk lacivertaqua park heramis tatil altınoluk kırmızı sarı beyaz

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Tatil Köyü

Kapasite

Heramis Tatil Köyü

Altınoluk’ta konumlanan Heramis Tatil Köyü hem sıcak su faaliyetleriyle hem de serin su faaliyetleriyle aynı anda hizmet veriyor. Şifalı termal kaplıcaları hem sağlığınıza iyi gelecek hem de deniz de tatilin keyfine varacaksınız.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Daire Özellikleri

Heramis Tatil Köyü devremülk projesiyle hizmet vermektedir. Tesisinde 700 adet dairesi bulunan Heramis Tatil Köyünde odalar 50 metrekare(1+1) ve 70 metrekare(2+1) olmak üzere 2 çeşittir. Dairelerin içinde normal bir evden fark olmaksızın yatak odası, banyo, tuvalet, mutfak, beyaz eşyalar ve mobilyalar bulunmaktadır.

Heramis Kaplıcaları

Heramis Tatil Köyünde sıcak su faaliyetleri açısından Termal Havuz, Türk Hamamı, Saunalar, Buhar Odaları, Masaj ve Soyunma Odaları olarak hizmet vermektedir. Bu faaliyetler sağlığınıza olumlu yönde etki etmekle beraber üzerinizdeki yorgunluğu alacak ve hafifleyeceksiniz.

Havuz ve Deniz

Heramis Tatil Köyünde çeşitli havuzlar bulunmaktadır. Sağlık ünitesi, kapalı yüzme havuzu, Aqua park, genel yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Aynı zamanda Heramis Tatil Köyüne yakın bulunan plajda kumsalın ve plajında tadını çıkarabilirsiniz.

Sportif Aktiviteler

Heramis Tatil Köyünde bulunan fitness salonu, basketbol sahası, halı saha, voleybol sahası ve tenis kortlarında sportif aktiviteler gösterebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Heramis Tatil Köyü hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?