Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Cem Pansiyon Apart Cem Pansiyon Apart Otel Odası

Bölge

Altınoluk

Mevki

Mıhlı

Statü

Apart

Kapasite

18 Oda 70 Yatak

Cem Pansiyon Apart

Cem Pansiyon Apart, temiz havası, sakinliği ve doğal güzelliğiyle seçkin tatil beldelerinden biri olan Altınoluk’ta hizmet vermektedir. Altınoluk yöresinin doğasına uygun yapısı ve konforlu odalarıyla, huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir işletmedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelÇakıl Apart Pansiyon
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Cem Pansiyon Apart Odaları

Oldukça konforlu bir şekilde donatılmış odalarda, 4 yatak, mutfak, mutfak malzemeleri, televizyon, buzdolabı, tüp, ocak, duşakabinli banyo ve balkon bulunmaktadır. Misafirlerin tatillerini eğlenceli ve kaliteli şekilde geçirebilmeleri için, işletmenin ücretsiz şemsiye ve şezlongları bulunmaktadır.

Cem Pansiyon Apart Ulaşım

Cem Pansiyon Apart Otel’e, Altınoluk sahil yolundan ulaşılabilir. Sahilin Mıhlı Köyü mevkisinde yer alan Cem Pansiyon, kuş sesleri ve asırlık ağaçların gölgesinde huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği kalitede hizmet veren bir işletmedir. Yörenin meşhur zeytinyağı, zeytini, organik sebze-meyvesiyle herkes kendi mutfağında yemeğini hazırlayabilir. Yemek yapmak için odalarda gerekli her türlü ekipman mevcuttur.

Altınoluk’ta Hediyelik Dükkanlar

Yöreye ait eşyaların satıldığı küçük dükkânlar, gürültüden uzak sahil gezileri, tarihi güzellikleri ve doğayla iç içe tertemiz havasıyla tatil cenneti Altınoluk’ta hizmet veren Altınoluk otelleri arasında seçkin bir yeri bulunan Cem Pansiyon, müşterilerine sağlıklı ve kaliteli bir tatil vaat etmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Cem Pansiyon Apart hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?