Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Çakıl Apart Pansiyon Çakıl Apart Pansiyon Altınoluk Manzara

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

23 Oda 75 Yatak

Çakıl Apart Pansiyon

Altınoluk konum olarak birçok turistik beldeye yakındır. Bundan dolayı da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Keyifli bir aile tatili arıyorsanız eğer huzurlu ve sakin bir tatil geçirebilir, ayrıca dinlenirken eğlenceli zamanlarda geçirebilirsiniz.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkyollar Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınoluk Çakıl Apart Pansiyon Oda Özellikleri

Apart bir konsepte sahip olan Çakıl Apart Pansiyon bölgede bulabileceğiniz en temiz ve sakin pansiyonlardan birisidir. 60 m2 büyüklüğünde ve 100 m2 büyüklüğünde iki tip apart bulunmaktadır. Tüm apart daire içinde 1 veya 2 oda, salon, açık mutfak mevcuttur. 23 apart daireye sahip ve 75 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Apart dairelerde dijital televizyon, kablosuz internet, klima, sıcak su ve ihtiyacınız olabilecek mutfak malzemeleri bulunmaktadır.

Çakıl Apart Pansiyon Konumu

Apartlar konum olarak hem merkezde hem de denize yakın mesafededir. 100 metre mesafeden denize ulaşım sağlanmaktadır.

Yeme İçme

Konumu itibari ile civardaki birçok restaurant ve alışveriş merkezlerine yakınlığı yeme içe hususunda da kolaylık sağlamaktadır.

Otele ulaşımı rahatlıkla sağlayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda da telefon ile destek alabilirsiniz. Ayrıca dönemsel indirimi bulunan apart daireler için bazı dönemlerde erken rezervasyon yapabilirsiniz ve indirim alabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Çakıl Apart Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?