Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Bardakçı Konağı Yan görünümlü Bardakçı konağı sigorta tabelasıSarı koltuklu küçük buzdolaplı Altınoluk Bardakçı pansiyonPembe çarşaflı yataklar ve teras dibi Bardakçı PansiyonPansiyon Bardakçı şezlonk masalıOtel Bardakçı pembe gül bahçeKüçük masalı balkon bol ağaçlar Bardakçı KonakKonak Barkdaçı Altınoluk Teras sağdan GörünümüHotel Bardakçı oturma odası gri koltuk televizyonBardakçı Konağı Genel Apart GörünümüBardakçı Altınoluk Konağı Klozet Lavabo görünümAltınoluk Hotel bahçesi ağaçlar ve çiçekler yemek masasıAltınoluk Bardakçı pembe çarşaflı yataklar tüplü televizyon

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

11 Oda 40 Yatak

Bardakçı Konağı

Altınoluk otelleri arasında küçük bir konaklama yeri arıyorsanız; Bardakçı Konağı sizler için uygun bir alternatif olabilir. Küçük bir aile işletmesi olan Bardakçı Konağı’nın içerisinde 3 veya 6 kişi arasında konaklamaların yapılabileceği daireler yer almaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelApart Mustafa Bey
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Bardakçı Konağı Oda Özellikleri

İçerisinde toplamda 11 adet dairesi bulunan Bardakçı Konağı’nın odalarında aradığınız pek çok şeyi bulabilirsiniz. Her dairede klima, mutfak, balkon, tuvalet, banyo, buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, televizyon, uydu anteni ve kablosuz internet bağlantısı vardır.

Bardakçı Konağı Konumu

Konum itibariyle Altınoluk’un merkezinde deniz ve limana yakın bir mesafede bulunan Bardakçı Konağı, pek çok bölgeye yürüme mesafesindedir. Denize 10 metre olan uzaklığıyla konaklayıcılar için oldukça avantajlı bir konumdadır.

Çevre Aktiviteleri

Bardakçı Konağından günün her saatinde halka açık olan plajlara gidebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak, ücretli plajları da tercih edebilirsiniz. Belirli zamanlarda düzenlenen deniz ve kara turlarına katılabilirsiniz. Parkta güneşin batışını seyredebilir; çevrede pişirilen gözlemelerden yiyebilirsiniz. Pınarbaşı ve Hasanboğuldu’da piknik aktivitesi yapabilirsiniz. Başdeğirmen ya da Şahin Deresi Kanyonunda trakking yapabilme imkânınız da bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Bardakçı Konağı hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?