Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Apart Mustafa Bey Yemek masalı koltuklu Mustafa Bey otelyan yana 4 yatak boyuna Apart Bey kapılı camtüplü küçük televizyonlu çift odası Hotel MustafaTeraslı 3 katlı bina Apart Mustafa beyperdesi açık cam köşesi yataklı Altınoluk Mustafa BeyMustafa Bey pansiyon koltuk ve masalı küçük balkonMustafa Bey mutfak girişi masalı buzdolaplıkırmızı yastıklı yatak mavi çarşaflı yatakçamaşır makineli mutfak Apart mustafaCam kenarı renki çarşaflı büyük yatakBuzdolabı çaydanlık ve çamaşır makineli mutfakbirleşik üç ayrı yataklı oda Altınoluk Mustafa BeyApart pansiyonkaranlık oda koltuk ve yatakApart Otel deniz manzaralı teras üstü kapalıApart Mustafa Bey Teras Manzara Genel Görünüm KoltukApart Mustafa Bey Tek yatak Cam ve TelevizyonAltınoluk oturma odası yataklı Mustafa Bey konaklama

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

10 Oda 56 Yatak

Apart Mustafa Bey

Jeopolitik olarak tam bir kavşak noktasında bulunan Balıkesir’in güzide tatil beldelerinden birinde; Altınoluk’ta, güzel bir tatil yapmak istemez misiniz?
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Otelİnciler Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri

Bol oksijen ve denizin hakim olduğu bu tatil beldesinde; sizleri, huzurla taçlandıran bir konaklama mekanına, Apart Mustafa Bey’e davet ediyoruz. Altınoluk Otelleri içerisinde mütevazı bir mekâna sahip olan Apart Mustafa Bey; 10 daire ve 56 yatak kapasitesine sahiptir. 4 katlıdır ve her katta 2 müstakil daire bulunmaktadır.

İçerisinde ihtiyacınız olabilecek elektrikli ya da elektriksiz her türlü gereç bulunmakta; anahtarının sadece sizde olacağı güvenli bir tatil imkânı sunmaktadır. Sizleri kendi evinizde gibi hissettiren bu mekânda, ortak kullanım alanı mecburiyeti yoktur. Lavabo ve mutfak gibi özel alanlar, sadece dairenizde bulunmaktadır. Ücretsiz ve sınırsız kablosuz internet, uydu hizmeti ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Otel Hakkında

10 yılı geçen bir tecrübe ile müsemma olan bu mekân; gelen talepler ile tekrar dizayn edilmiştir. Denize olan mesafesi sadece 10 metredir. Balkonlarınızdan denizi seyredebilir; Ege’nin mavi kokusunu içinize çekebilirsiniz.

Kaz dağlarının eteklerinde bulunan bu tatil beldesi; bulunduğu mevkii nedeni ile de pek çok tarihi ve doğal güzellikleri içinde barındırmaktadır. İster Ayvalık’ın, Akçay’ın, Assos’un mavi ve berrak sularında serinlersiniz; isterseniz de Çanakkale’de tarihin derinliklerinde gezintiye çıkarsınız.

Bu sayfada yer alan bilgiler Apart Mustafa Bey hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?