Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Altınoluk Sahil Otel Altınoluk Sahil Otel Yatak OdasıAltınoluk Sahil Otel BanyoAltınoluk Sahil Otel RestaurantAltınoluk Sahil Otel OdasıAltınoluk Sahil Beach Club

Puanlama

Mevki

Avcılar

Statü

Otel

Kapasite

15 Oda 48 Yatak

Altınoluk Sahil Otel

Altınoluk’un en güzel otellerinden birisi olan ve her yıl çeşitli imkanları ve uygun fiyatı sebebi ile pek çok kişinin tercih ettiği oteller arasında bulunmaktadır. Altınoluk Sahil Otel birçok hizmet sunmakla beraber, müşteriler için bütçeyi zorlamayacak uygun fiyatlardan hizmet vermektedir. Odalar, müşterilerin rahat kullanımına uygun olarak döşenmiştir. 3 kişinin yararlanması için 6 oda, 4 kişinin yararlanması için 6 oda, 1+1 2 oda ve 5 kişinin yararlanması için de 1 oda, kullanıma açık olarak hizmet vermektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelSafa Apart Pansiyon
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınoluk Sahil Otel Oda İmkanları

Odalar, tüm gün boyunca sunmuş oldukları sıcak su imkanı ile müşterilerin rahatça duş almalarına imkan sağlamaktadır. Bunun yanı sıra odada sıkılmamanız için televizyon ve klima da bulunmaktadır. Otelin konaklama biçimine de göz atacak olursak yarım pansiyon olarak hizmet verdiğini söylemek mümkün olacaktır. Sabah kahvaltılarınız ve akşam yemekleriniz için otel servisimizden faydalanabilirsiniz.

Altınoluk Sahil Otel Yatak Odası

Altınoluk Sahil Restaurant

Bunun yanı sıra restoran ve büfeler de düzenli olarak çalışmakta, her türlü hazır yiyecek ve alkollü alkolsüz içecek de satılmaktadır. Otel bir de Beach Club adı verilen büfeye sahip olup, plajdaki ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Altınoluk Sahil Otel Aktiviteleri

Bu bölgede birçok faaliyet yapabilmeniz mümkündür. Bu faaliyetlerden birisi de çok sayıda insanın yaptığı gibi Kazdağları’na düzenlenecek olan gezilere katılmak, ya da çevredeki yatlar ile bölgeyi turlamak olacaktır. 6 yaşından küçük çocuklarınız için ücretsiz iken 6 ila 12 yaş grubu arasındaki çocuklarınız için de yarı fiyatına hizmet veren otel, çokça tercih edilmektedir.

Altınoluk Plajı Şezlong Hizmeti

Bunun yanı sıra, otelde ücretsiz duş ve şezlong hizmeti de edinebilmeniz mümkündür. Müşterilerin her türlü rahatı düşünülmekle beraber, hizmetler her yıl geliştirilmektedir. Otel, hemen deniz kenarında bulunmaktadır. Bu sebepten güne deniz görüntüsü ile de başlama fırsatı elde edinebilmeniz mümkün olacaktır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Altınoluk Sahil Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?