Altınoluk’ta gece hayatında sahil kenarında yemek yiyebilir, gece kulüplerinde eğlenebilirsiniz. Jeep ve Safari, Doğa Kampları, Antik Kent ve Müze ziyaretlerine katılabilirsiniz.

Altınoluk’ta Eğlence

Altınoluk’ta Eğlence

Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil bölgelerinden biri Altınoluk’tur. Muhteşem doğası, kumsalları, farklı bütçe ve gruplara göre otelleri/pansiyonları, tarihi güzellikleri ve aktiviteleri en fazla tercih edilen tatil beldelerinden biri olmasını sağlamıştır. Balıkesir’in Edremit İlçesine bağlı olan beldenin çekimini arttıran bir sebep de Kazdağları, Ayvalık, Güre, Küçükkuyu, Sarımsaklı gibi bölgelere yakın olmasıdır.

Konaklama İmkanları

Bir çok çeşit konaklama imkanına sahip bu beldenin ve tercih edilen başlıca bilinen yerleri Rezone Health & Oxygen Hotel, Club Afrodit Tatil Köyü, Altın Çeşmeli Konak, Akçam Otel, Lambada Otel, Beykonağı Otel, Rawda Resort Hotel Altınoluk, Hotel Hugo, Kervan Tatil Köyü, Aeneas Butik Otel, Altıner Otel, Güre Saruhan Otel Apart’tır.

Altınoluk’ta Yapabileceğin Aktiviteler

Bu muhteşem doğa içerisinde yapabileceğiniz birçok aktivite mevcut. Hem çok fazla masrafa sahip değil hem de tatilinizin keyfini tam anlamı ile çıkarabilmeniz için büyük bir şans. Kaldığınız otellere yakın acenteler yapmak istediğiniz tüm bu aktiviteleri sizler için sağlıyorlar. Bu kadar faklı eğlenceyi başka bir tatil beldesinde bir arada bulmak mümkün değil. İşte Altınoluk’ta yapabileceğiniz aktiviteler:

*Kazdağları’nda dağ yürüyüşü

*Kazdağları’na bisiklet turu

*Jeep ve safari turları

*Doğa fotoğrafçılığı

*Günübirlik geziler

*Doğanın muhteşem kamplar

*Antik kent ve müze ziyaretleri

*Kano ve deniz bisikleti

*Bu aktiviteler dışında konakladığınız otel ya da pansiyonun sizin için sunduğu bir çok aktiviteden daha faydalanmak istiyorsanız tatilinizi bu beldede geçirmelisiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Haber » Altınoluk Aktiviteler

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?