Doğa yürüyüşleri, tarihi bölgeler geziler, Altınoluk’un halka açık plajları ve Kazdağları turları gibi çeşit çeşit Altınoluk aktiviteleri bulunmaktadır.

Altınoluk Aktiviteler

İster hafta sonu tatilleri olsun, ister yaz tatilleri olsun her daim zevkli ve eğlenceli aktiviteler ile geçirilmek istenir. O haftanın ya da bütün senenin yorgunluğu bu şekilde daha rahat atılır. Bunun için tatilin geçirileceği mekân seçimi çok önemlidir. Balıkesir`in Edremit ilçesi de bu anlamda ilgi odağı olurken, bu ilçeye bağlı Altınoluk ise yıllardır son derece popüler bir tatil merkezi olma özelliğini sürdürmektedir. Yazın son derece canlı olan Altınoluk, senenin geri kalan kısmında da değişik alternatifler sunar. Burada gerçekleştirilebilecek pek çok aktivite dikkat çeker.

Altınoluk Manzara

Altınoluk`ta İlgi Çeken Aktiviteler

Ziyaretçilerin Altınoluk`ta yer alan otellerde kalmaları, çeşitli aktivitelere katılmak için iyi bir başlangıç noktasıdır. Altınoluk Kazdağları`na yakın bir konumda bulunduğundan dolayı burada doğa yürüyüşleri, tarihi yerlere gezintiler ve benzer aktiviteler mümkündür. Özellikle de Kazdağları`nın önemli bölümlerine ulaşmak ve yeşillikler içinde temiz hava almak için bu yürüyüşler değerlendirilebilir. Bununla beraber çok eski çağlardan kalma tarihi yerler ziyaret edilebilir.

Altınoluk Geniş Manzara

Altınoluk Merkez Etkinlikleri

Bu belde popüler olması ve yaz tatiline çok uygun olmasından dolayı çeşitli konserleri ve benzer etkinlikleri de bünyesine çeker. Sevilen sanatçıların konserlerine katılmak ve festivallerde yer almak mümkündür. Aynı zamanda Altınoluk merkezde çeşitli eğlence mekânlarına gidilebilir, denize girilip kumsalda dinlenilebilir…

Siz de tatilinizi Kuzey Ege`nin en güzel yerlerinden biri olan Altınoluk`ta geçirerek harika anlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?