Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Altıner Otel Altıner Otel Altınoluk Otel OdasıAltıner Otel Altınoluk HavuzAltıner Otel Altınoluk Plajı

Bölge

Altınoluk

Mevki

Mıhlı

Statü

Otel

Kapasite

72 Oda 156 Yatak

Altıner Otel

Kocaman yemyeşil bahçesi, su kaydırakları, çocuklara özel oyun parkı, 350 metrekare açık havuzun yanı sıra kadınlara özel ayrı havuz hizmeti ve Kazdağları’nın eteklerine uzanan manzarasıyla, aile boyu huzura erişebileceğiniz Altıner Otel‘in ayrıcalıklarından bahsetmekte fayda var.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAdalı Apart Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altıner Otel Sizlere Doğayı Sunuyor

Altınoluk otelleri arasında nezih ortamı, muhteşem çam ve kekik kokusu ve Altınoluk’un tek mavi bayraklı, 160 metre uzunluğundaki kum plajı ile Altıner Otel, leziz mutfağı, çocuklara yönelik aktiviteleri ve ruhunuzu doyuracak canlı müzik etkinlikleri misafirlerine sunmak için bekliyor. Otelin huzur kokan ortamının yanı sıra tarihin ve doğanın kucağında bir bölgede yer alması nedeniyle çevreyi keşfe çıkmamak büyük bir kayıp olur.

Hasanboğuldu Şelalesi ve Kazdağları Gezilecek Yerler

Hasanboğuldu Şelalesi‘ne 25 km, Şahinderesi Kanyonu’na 3 km ve Assos Antik Kent’e 25 km mesafede yer alan otelin hem dinlenmek hem de kültürel bir gezi yapmak isteyen misafirleri için konaklamalı paket program hizmetleri de bulunuyor. Bu pakete dahil olmanız halinde Zeus Altarı’nda gün batımı, Tahtakuşlar Köyü’nün eşsiz dokusu, Bozcaada’nın Ayazma plajı, Rum Kilisesi, yapısı bozulmamış Rum sokakları ve Üzüm bağları ziyareti gibi pek çok emsalsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Tesiste bölgenin tadını tam anlamıyla çıkarabilmek adına şelale yürüyüşleri, Kaz Dağları’nın İsviçre Alpler’inden sonra gelen muhteşem havasını içinize çekebilmek için ATV Aquad Safari turları düzenleniyor. Ayrıca sevdiklerinizle, dostlarınızla, ailenizle grup olarak talep etmeniz halinde Ayvalık’ın muhteşem ada ve koylarına mavi yolculuğa da çıkabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Altıner Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?