Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Altın Çeşmeli Konak yazlık butil otel çeşmeli beyaz yatak tablolukırmızı koltuklu bekleme bölümü altın çeşmeli konakçeşmeli konak yatak gece vakti ışıklandırmalı binabutik otel manzara altınoluk çeşmeli konakaltınoluk çeşmeli konak yatak odası altın rengi tasarım beyaz yatakAltınoluk altın çeşme çatı katı yatak odası kırmızımsı tahtaaltın konak çeşmeli girişialtın konak altınoluk manzarası camdanaltın çeşmeli butik otel beyaz desenli yatakaltın çeşme konaklama beyaz yatak uzun camAltın çeşme beyaz yatak odası beyaz tasarım

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

9 Oda 20 Yatak

Altın Çeşmeli Konak

Harika bir tatil keyfi yapmak isteyenlerin seçimleri arasında Kuzey Ege bölgesinde yer alan şirin tatil merkezleri de gelmektedir. Hem eğlenceli zaman geçirmek, hem dinlenmek, hem de doğayla iç içe bir tatil yapmak adına Edremit’e bağlı Altınoluk’ta konaklayan turistlerin bölgeden ve kalınan otellerden aldıkları haz her daim yüksektir. Bu hazzı artırmak için şirin ve güzel butik otellerde kalmak da pek tabi ki mümkündür. Altın Çeşmeli Konak da işte bu tarz bir butik otel olarak hizmet verir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAli’s Apart Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Oldukça geniş olan otel odalarında antika eşyalar ve süsler doğrudan göze çarpar. Konağın geçmişinden ötürü bu tür süslemeler yapılmakta iken, oldukça eski ve tarih kokan bazı aksesuarlar da fazlası ile ilgi görmektedir. Bunun dışında her odada banyo, televizyon ve klima gibi gerekli eşyalar yer alır. Odalardan köy ve deniz manzarası izlemek mümkündür.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Burada konaklayan her bir turist için en güzel yemek seçenekleri düşünülürken, yöresel peynir çeşitlerinden ev reçellerine, zeytinyağlı salatalardan diğer farklı organik alternatiflere kadar sağlıklı ve lezzetli öğünler yemek mümkündür. Akşamları ise deniz ürünleri sizleri bekleyecektir.

Aktiviteler

Doğa turları, yürüyüşler ve benzer seçenekler her daim denenebilir. Otelin kütüphanesinden de yararlanılabilir.

Konumu ve Ulaşım

Altınoluk köyü içinde yer alan otel, Kazdağları’na yakın bir konumdadır. Edremit Körfezi’ne hakim olan pozisyonu ile oldukça dikkat çeken bu yapı, Altınoluk plajından yaklaşık 78 dk. uzaklıkta bulunur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Altın Çeşmeli Konak hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?