Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ali’s Apart Otel otel apart alis mutfak çaydanlık yemek masasıalis lobi odası apart çiçekler fayansalis apart yatak odası fullbeyaz yatakalis apart fitnes salonu mavi sarı halı

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

19 Oda 95 Yatak

Ali’s Apart Otel

Yaz tatilini Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı koylarda, güneş ve denizin en güzel olduğu yerlerde geçirmek isteyenler için farklı planların yapılabilmesi mümkündür. Özellikle de kaliteli ve merkezi bir otelde kalmak her ziyaretçi için harika olacaktır. Altınoluk da hem tatil imkanları ile, hem de farklı eğlence ve dinlenme olanakları ile dikkatleri üzerine çeker. Ali’s Apart Otel ise odalarındaki konfor, tesislerinin temizliği ve konumunun merkeziliği ile yerli ve yabancı pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelZümra Sultan Konağı
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Toplamda 19 apart oda ve 95 yatak kapasitesi ile hayli kullanışlı bir otel olan Ali’s Apart Otel, aynı zamanda odalarındaki konfor ve balkon keyfi olanakları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Burada öne çıkan detaylar arasında her odada klima olması, balkon bulunması, mutfak ve banyo kısımlarının odalarda yer alması gibi özellikler de sayılabilir. Televizyon izlemek, yatıp dinlenmek veya farklı aktiviteler gerçekleştirmek de yine burada mümkündür.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Kuzey Ege kültürünün hakim olduğu Altınoluk’ta birbirinden lezzetli yöresel yemekler ile beraber organik ve besleyici çeşitli gıdalar da öğünlerde alınabilir. Kaldı ki, sebze ve meyveler bu coğrafyada yetiştiği için son derece tazedir. Akşamları ise deniz kenarında balık yemek ve deniz ürünlerinin tadına bakmak mümkündür.

Konumu ve Ulaşım

Otel, Altınoluk Merkez’de yer almaktadır. Altınoluk’a gelenler Yüksek Okul’un hemen karşısında oteli görebilirler.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ali’s Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?