Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akyollar Otel Akyollar Otel altınoulk RestaurantAkyollar Otel Oturma OdasıAkyollar Otel Yatak Odası

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Apart

Kapasite

Akyollar Otel

Akyollar Otel ülkemizin en güzel denizine sahip olan Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Ege Bölgesi Akdeniz ve Ege ikliminin birbiriyle harmanlandığı bir bölgedir. Ege Bölgesi’ndeki hemen hemen her koy bir doğa harikası olma özelliği taşımaktadır. Akyollar Otel Altınoluk otellerinden biridir. Altınoluk otelleri müşterisine en kaliteli hizmeti vermek için birbiri ile yarışan oteller ile doludur. Bu civardaki Akçay, Assos, Cunda ve Edremit gibi görülmeye ve gezilmeye değer pek çok ilçe de Altınoluk otellerinin etrafında kalıyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAltınoluk Sahil Otel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akyollar oteli hakkında bilgileri bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Akyollar Otel Oda Özellikleri

Akyollar Oteli’nin tüm odaları lüks ve deniz manzarasının rahatça görülebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Akyollar Otel odalarında; salon, yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Bu odaların düzenlenmesi müşteri memnuniyeti esas alınarak planlanmıştır. Odalarda klima ve LCD televizyon bulunmaktadır. Ayrıca 7 gün 24 saat oda servisi müşterilerin hizmetine hazır bulunmaktadır. Odaların kapasitesi 4 kişidir.

Akyollar Otel Çevresinde Yapılabilecek Aktiviteler

Akyollar Oteli misafirleri Ege Denizi’nin tadını en güzel şekilde çıkaracakları tekne turlarına katılabilirler, doğa ile yakınlaşmak ve spor yapmak adına yürüyüşler yapabilirler veya akşamları eğlence mekânlarında diledikleri gibi eğlenebilir, canlı müzik dinleyebilirler.

Akyollar Otel Yemekleri

Akyollar Oteli’nin tam damak tadınıza uygun bir restaurantı ve kafeteryası bulunmaktadır.

Akyollar Otel Konumu ve Akyollar Otel İletişim

Akyollar oteli denize ve plaja tam 10 metre mesafededir. Plajda vakit geçirmek ve denize girme isteyen misafirler yorulmadan direk plaja geçebilirler.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akyollar Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?