Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Adalı Apart Otel Adalı Apart Otel Yatak Odası

Bölge

Altınoluk

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Apart

Kapasite

24 Oda

Adalı Apart Otel

Altınoluk otelleri arasında yer alan Adalı Apart, sessiz ve sakin konaklama yerlerinden bir tanesidir. Konaklayan kişilere lüks bir tatili değil, keyifli ve sade bir tatili sunabilir. Küçük olmasına karşılık, pek çok kişiye hitap edebilecek özellikte bir konaklama tesisidir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAcar Motel
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçay Adalı Apart Odası Özellikleri

Balıkesir ilinin sınırlarında yer alan Adalı Apart Otel, deniz ve plajlara yaklaşık olarak 50 metre mesafede yer almaktadır. Verilen hizmetler apart statüsünde olup; konaklama daireleri oldukça kullanışlıdır.

Adalı Adalı Oteldeki Aktiviteler

Otopark ve internet hizmetlerinin yer aldığı apart otelde restorant bölümü ücretlidir. Odalar temiz ve kullanışlıdır. Apart otel olması sebebiyle oteldeki aktiviteler sınırlıdır. Ancak genel olarak Altınoluk gezileri yaparak gününüzü şenlendirebilirsiniz.

Adalı Adalı Otel’in Konumu

Adalı Apart Otel, küçük bir apart otel olmasına karşın, mükemmel bir konumda yer almaktadır. Denize ve plajlara yakın bir konumda olması, konaklayacak kişiler için oldukça büyük bir avantajdır.

Adalı Adalı Otel’den Notlar

Balıkesir bölgesinin en güzel noktalarından birinde yer alan Adalı Apart, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için oldukça uygun bir seçenektir. Konaklayacağınız odalarda evinizdeki konforu yakalayabilmeniz mümkündür.

Bu sayfada yer alan bilgiler Adalı Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?