Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Acar Motel Altınoluk Acar Motel Otel Odası

Bölge

Altınoluk

Mevki

Avcılar

Statü

Motel

Kapasite

12 Oda

Acar Motel

Acar Motel, bol oksijen, yeşillik ve zeytin ağaçları içerisinde, dinlendirici bir tatil geçirmeyi sağlayacak kalitede hizmet veren bir işletmedir. Kendine özgü doğasıyla, henüz keşfedilmemiş bir tatil cenneti olan Altınoluk’ta bulunmaktadır. Altınoluk Avcılar altı mevkisinde bulunan Acar Motel, denize sıfır konumdadır. Tesisin, 2, 3 ve 4 kişilik odalarında banyo, tuvalet ve sıcak su bulunmaktadır. Klima, saç kurutma makinesi, televizyon ve internet gibi hizmetlerinde bulunduğu tesis, kendine özel otoparkıyla da, misafirlerine kusursuz bir tatil imkânı sunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınoluk Acar Motel Tesis Özellikleri

Tesis, hem denize hem merkeze yakınlığının yanı sıra, çevresindeki zeytin ağaçları arasında sağlıklı doğa yürüyüşleri yapılabilecek bir konumdadır. Sabah kahvaltıları da veren işletmede, gözleme ve mantı gibi yiyeceklerin yanı sıra, yöresel yiyecekler de bulunmaktadır.

Acar Motel – Altınoluk Tarihi Yerler Gezileri

Doyasıya denize girmek, eğlenmek, yürüyüş yapmak, farklı tarihi yerler görerek değişik ve sağlıklı lezzetler tatmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede bir tesistir. Hem konaklama, hem eğlenme hem de sağlıklı ve keyifli bir tatil geçirmek için faaliyet gösteren Altınoluk otelleri içinde yer alan Acar motel, belirli bir yaş aralığındaki çocuklar içinde ücretsiz veya indirimli bir şekilde konaklama imkanı sunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Acar Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?