Kervan Tatil Köyü
Kervan Tatil Köyü
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Aberk Apart Aile Pansiyonu Aberk Apart Aile Pansiyonu Altınoluk Aile Oteli

Bölge

Altınoluk

Mevki

İskele

Statü

Pansiyon

Kapasite

24 Oda

Aberk Apart Aile Pansiyonu

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı bu şirin apart pansiyon Altınoluk Otelleri’nden biridir. Aileler ve gruplar için kullanışlı olup aradığınız her özellik bu otelde mevcuttur. 12 Apart daireden oluşan Aberk Apart Aile Pansiyonu içerisinde mutfak, buzdolabı, 24 saat sıcak su ve teras bulunmaktadır. Ayrıca bu otelden harika doğa manzarasını da seyredebilirsiniz. Yat turlarının da içinde bulunduğu birçok aktiviteye katılabilirsiniz. Kendi mutfağında bolca yiyecek imkanı sağlamaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Santana Life Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınoluk Aberk Apart Aile Pansiyonu Özellikleri

Bu estetikli güzel aile pansiyonu içerisinde sınırlı sayıda oda bulundurduğu için huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız ve indirimden faydalanmak istiyorsanız erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca okul sezonunda öğrenci pansiyonu olarak kullanılmaktadır. Önümüzdeki sezon kayıtları başlamış olup kısıtlı yer imkanından faydalanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekmektedir.

Aberk Apart Aile Pansiyonu Nerede?

Kazdağları, Akçay, Zeytinli, Küçükkuyu, Assos, Ayvalık, Cunda, Balıkesir, Edremit ve Çanakkale’ye yakın mesafede olan bu pansiyona ulaşım imkanları kolaydır. Ayrıca Edremit İlçesi’ndeki konumu da basit olup denize 150 metre, şehir merkezine 50 metre ve Altınoluk terminaline 50 metredir. Havalimanı 25 km olup ulaşım otelin çevresinden kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Aberk Apart Aile Pansiyonu hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?